גיוס עובדים

V שירותי אבחון והשמה – כאן בשבילכם לאורך כל הדרך

V שירותי אבחון והשמה היא חברת גיוס, אבחון והשמה מקצועית המנוהלת על ידי מומחית ההשמה דלית שמאי. החברה מתמחה בגיוס והשמה לתחום הרכב, אך מאחוריה 15 שנות ניסיון באבחון והשמת עובדים לכל התחומים במשק הישראלי. דלית שמאי, מנכ"לית החברה, מחזיקה ב-25 שנות ניסיון יקר ערך ומנהלת את תחום השמת הבכירים בחברה.

כדי להגיע למקום הנכון בזמן הנכון

כדי להגיע למקום
הנכון בזמן הנכון

הצוות המקצועי ב-V שירותי אבחון והשמה אחראי לאלפי סיפורי הצלחה של מועמדים שעובדים כעת בחברות הגדולות ביותר במשק, וחברות שחיזקו את המבנה הארגוני והתפתחו כיוון שמצאו את העובדים הנכונים. המטרה שלנו היא ללוות את תהליך הגיוס, תוך הבנה עמוקה של עולם התוכן, שוק העבודה והפעילות של החברה או הארגון, ולהביא להצלחה ארוכת טווח עבור החברות והמועמדים.

כדי לחסוך זמן
ומשאבים

הנוסחה המנצחת והמוכחת של דלית שמאי וצוות המגייסים ב-V שירותי אבחון והשמה מקצרת ומייעלת את תהליך הגיוס או חיפוש העבודה. החברה מקדישה תשומת לב מיוחדת לכל לקוח ומוצאת פתרונות השמה מתקדמים ואפקטיביים עבור עסקים מכל גודל, תחום ועולם תוכן. יחד עם המנכ"ל או מנהל כוח האדם של החברה, מומחי ההשמה מאפיינים את צרכי הארגון הייחודיים, ולאחר מכן מסננים את המועמדים על מנת להבטיח התאמה מיטבית ולחסוך זמן, משאבים ומאמץ לארגון ולמועמדים כאחד.

כדי להיחשף למועמדים הטובים ביותר

כדי להיחשף למועמדים
הטובים ביותר

כתוצאה מעשרות שנות ניסיון בתחום, ל-V שירותי אבחון והשמה יש גישה בלעדית למאגר מועמדים נרחב ועדכני, המאפשר פנייה נכונה ומקצועית לעובדים פוטנציאליים. בנוסף, תהליך הגיוס הייחודי עשוי לכלול שירותים משלימים כגון ניתוח פסיכולוגי ובדיקות גרפולוגיות. שירותים אלו, יחד עם ההבנה המלאה של צרכי הארגון והשוק הישראלי והבינלאומי, מאפשרים ל-V שירותי אבחון והשמה לפעול באופן מדויק ועקבי ולהציע לארגון את המועמדים המתאימים ביותר עבורו.

כדי לקבל מידע פנימי
יקר ערך

כדי לקבל מידע פנימי יקר ערך

הקשרים העסקיים הנרחבים של דלית שמאי ו-V שירותי אבחון והשמה עם החברות המובילות ביותר במשק, ובפרט יצרני ויבואני הרכב המובילים, מאפשרים לחברה לחשוף בפני המועמדים את המשרות הפנויות והחדשות ביותר בשוק העבודה, וחוסכים להם זמן ומאמץ יקרים ומיותרים. המעמד הייחודי הזה מאפשר לחברה להעניק למועמדים מידע פנימי בזמן אמת, עדכונים מהשטח לאחר ראיון עבודה, והדרכה מקיפה לאורך כל התהליך – גם לאחר הקבלה לעבודה.

כדי ליהנות מיתרונות ייחודיים בתחום הרכב

כדי ליהנות מיתרונות
ייחודיים בתחום הרכב

תחום ההתמחות של V שירותי אבחון והשמה הוא גיוס והשמה לעולם הרכב. מומחי ההשמה של החברה מגייסים לכל המשרות והמחלקות בתחום הרכב, נמצאים בקשר עקבי ותמידי עם יבואני ויצרני הרכב המובילים ביותר בארץ ובעולם, ומבצעים אבחון והשמה עבור בכירים ואנשי הנהלה בתחום. היועצים של V שירותי אבחון והשמה מתעדכנים בתמורות ובשינויים החלים בעולם הרכב באופן קבוע, מדריכים את המועמדים בהתאם ומייעצים לארגונים השונים בנוגע לתהליכים שיפתחו ויעצימו את תחום כוח האדם בחברה.

כדי להפסיק לחפש ולהתחיל למצוא

כדי להפסיק לחפש
ולהתחיל למצוא

חיפוש עבודה או גיוס עובדים הם תהליכים ארוכים, מייגעים ומורכבים. במיוחד כאשר מדובר במשרות בכירים או מנהלים, שבגיוס שלהן מעורבים גם מנכ"לים וחברי הנהלה בכירה, החיפוש עשוי לעכב את פעילות החברה. אלפי מועמדים וארגונים מעידים כי חיפוש עבודה ועובדים באמצעות V שירותי אבחון והשמה הוא הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להגיע לתוצאות מצוינות. אנו מזמינים אתכם לקצר ולייעל את תהליך החיפוש, להיעזר במומחי השמה מקצועיים ולהתחיל את הדרך החדשה שלכם עוד היום.

להגשת מועמדות למשרה